سه شنبه , ۲۶ تیر ۱۴۰۳

مسابقه

هر روز با یک مسابقه همراه ما باشید


شما همراهان گرامی میتوانید تا ۹ آبان (پایان ماه اکتبر) در مسابقه سنجش آگاهی و آگاهی از سرطان پستان مشارکت کنید.
جوایز این مسابقه در سه سطح روزانه، هفتگی، و ماه اکتبر به افرادی که همه سوالات را به درستی پاسخ داده باشند به قید قرعه و از سوی شرکت شاتل براساس قوانین مسابقه اهدا میشود.
روش انجام قرعه کشی به صورت انتخاب اتفاقی توسط رایانه است و اسامی برندگان هر روز در سایت پویش و استوری صفحه اینستاگرام موسسه خیریه بهنام دهش پور اعلام و با برندگان از سوی موسسه تماس گرفته خواهد شد.
جوایز روزانه به ۵ نفر شامل: یک ماه اینترنت شاتل برای ۲ نفر و یک عدد سیم کارت شاتل موبایل به همراه هزار دقیقه مکالمه رایگان و یک گیگابایت اینترنت برای ۳ نفر
جوایز هفتگی به ۵ نفر شامل: سه ماه اینترنت شاتل به ۳ نفر و سه ماه اشتراک رایگان نماوا برای ۲ نفر (ویژه افرادی که در طول ۷ روز در مسابقه شرکت کرده و جواب آنها صحیح بوده است.)
جوایز ماه اکتبر به ۵ نفر شامل: شش ماه اشتراک رایگان نماوا برای ۳ نفر و پنجاه گیگ اینترنت شاتل برای ۲ نفر. (ویژه افرادی که از روز آغاز تا پایان مسابقات در طول دوره پویش در مسابقه شرکت کرده و تمام جوابهای وارد شده صحیح بوده است.)

ملاک شناسایی برندگان و اهدای جوایز، اطلاعات مندرج در کارت ملی افراد شرکت کننده است، پس در زمان ورود اطلاعات شخصی برای شرکت در مسابقه موارد درخواست شده را دقیق و مطابق با اطلاعات فردی خود وارد کنید.

مشخصات فردی

نام و نام خانوادگی*
لازم به ذکر است هر کد ملی مختص یکبار شرکت در مسابقه است.
تاریخ تولد*
لطفا هنگام ورود شماره همراه، کیبورد خود را در حالت انگلیسی قرار دهید.


پایان مسابقه

Hidden
۸۰. انجام بیوپسی (نمونه برداری) در توده های غیرقابل لمس پستان تحت چه شرایطی انجام می شود؟*
Hidden
۸۱. کدام تعریف از ماستکتومی درست نیست؟*
Hidden
۸۲. بعد از تشخیص سرطان پستان، نوع درمان چگونه انتخاب می شود؟*
Hidden
۸۳. کدام فاکتور در مرحله بندی سرطان پستان نقش دارد؟*