خانه اخبار آغاز کمپین آگاهی سازی از سرطان پستان در سراسر کشور

آغاز کمپین آگاهی سازی از سرطان پستان در سراسر کشور

کمپین آگاهی سازی از سرطان پستان در سراسر کشور برگزار می شود
موسسه خیریه بهنام دهش پور با هدف افزایش سطح آگاهی جامعه برای ارتقا سلامت بانوان، کمپین ترویج خودآزمایی سرطان پستان را برگزار می کند.
به گزارش روابط عمومی خیریه بهنام دهش پور، با توجه به فراگیر بودن سرطان پستان در میان بانوان و اهمیت اطلاع رسانی و آگاهی بخشی در این زمینه، موسسه خیریه بهنام دهش پور با همکاری شرکت زرین رویا شاخه محصولات مای لیدی نسبت به برگزاری کمپین خودآزمایی سرطان پستان با شعار چند دقیقه برای یک عمر اقدام کرده است.

این کمپین که از سال ۱۳۹۷ راه اندازی شده است در دومین سال فعالیت خود با رویکرد ترویج خودآزمایی و تاکید بر لزوم توجه منظم و برنامه ریزی شده به سلامت در میان بانوان، به صورت سراسری در کل کشور از ۳۰ مهرماه تا سوم آبان ماه امسال با مشارکت ۱۲ سازمان مردم نهاد با ایجاد ایستگاه های اطلاع رسان نسبت به توزیع و نشر بروشور و محتواهای آموزشی ویژه بانوان اقدام می کند.
از دیگر برنامه های این کمپین گردهمایی بانوان دوچرخه سوار بود که چندی پیش در استادیوم آزادی برگزار شد. ایجاد فضاهای اطلاع رسان در مسابقه ایران و کامبوج در میان بانوان حاضر در ورزشگاه آزادی نیز از برنامه های این کمپین بود . رکاب زنی تهران تا منطقه آزاد انزلی، مسابقات بسکتبال بانوان در لیگ ۲، برگزاری کارگاه های آموزشی، شناسایی خانواده های دارای سابقه سرطان و آموزش های خودآزمایی و غربالگری به ایشان، توزیع بروشورهای آموزشی همراه با محصولات بهداشتی بانوان در سطح کشور، پاسخ به سئوالات مردم توسط مشاوران از دیگر برنامه های این کمپین می باشد.

تمرکز پیام کمپین امسال، ایجاد عادت در بانوان ایرانی، برای انجام معاینات شخصی منظم ماهیانه است. 
در این کمپین، از ایده آینه که ابزاری مهم، روزمره و مورد استفاده بانوان است، به عنوان ابزاری حیاتی برای انجام خودآزمایی و تایید سلامتشان استفاده شده است.
علاقمندان برای دسترسی به مطالب آموزشی کمپین آشنایی با شیوه های تشخیص زودهنگام سرطان پستان می توانند به سایت hamebaham.net مراجعه کنند.

بیشترین خوانده شده ها

رکاب زنی ۳۰۷ کیلومتری برای روبان صورتی

رضا حضرتی مسیر ۳۰۷ کیلومتری کرج تا منطقه آزاد انزلی را در کمتر از ۱۲ ساعت رکاب زد.به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه بهنام...

300 کیلومتر رکاب زنی برای حمایت از بیماران مبتلا به سرطان

300 کیلومتر رکاب زنی برای حمایت از بیماران مبتلا به سرطان رضا حضرتی مسیر 300 کیلومتری را به نفع خیریه بهنام دهش پور رکاب می...

به چه میزان فعالیت بدنی مناسب است

شواهد نشان می دهد که فعالیت بدنی منظم، خطر ابتلا به سرطان سینه را به ویژه خانم ها در سنین یائسگی کاهش می دهد.حالا...

بررسی و معاینات شخصی به صورت ماهانه

ایستادن در مقابل آینه، می تواند یکی از مطلوب ترین فعالیت های روزانه هر خانم به شمار بیاید. خانم ها اعتماد به نفس و...

آغاز کمپین آگاهی سازی از سرطان پستان در سراسر کشور

کمپین آگاهی سازی از سرطان پستان در سراسر کشور برگزار می شود موسسه خیریه بهنام دهش پور با هدف افزایش سطح آگاهی جامعه برای ارتقا...